top of page

Art. Maluszki  - dzieci w wieku 2-6 lat, wraz z opiekunem

Zajęcia kreatywne dla najmłodszych, wspomagające ich rozwój, wyobraźnię przestrzenną, motorykę rączek oraz obserwację otaczającego świata. W obecności opiekuna - mamy, taty, babci - dziecko czuje się pewnie i bezpiecznie, a także cieszy się ze wspólnej zabawy z innymi dziećmi.. Na zajęciach prócz działań manualnych zaplanowane są krótkie zabawy ruchowe.

Wtorki - godz. 11.00 - 12.00

Karnet miesięczny - 200 zł. (50 zł/h) za dziecko (opiekun nieodpłatnie) przy zapisaniu się na cały miesiąc z góry.
Jednorazowe wejście - 60 zł. za godzinne spotkanie.

Uwaga: grupy maluszkowe jeszcze nie ruszyły, chętnych proszę o zapisanie się. Kiedy zbierze się grupa, skontaktuję się z Państwem, kiedy będzie start! :)

Art. maluszki na bajkowo - dzieci w wieku 2-6 lat, wraz z opiekunem

Zabierz swoje dziecko w piękne, bajkowe podróże. Czytanie bajki będzie wstępem do dalszej, wspólnej, plastyczno - teatralnej zabawy, gdzie wraz z maluszkami będziemy tworzyć rekwizyty, elementy kostiumowe i odgrywać scenki kukiełkowe. Dla dzieci od 2 do 6 roku życia.

Piątki - godz. 11.00 - 12.00

Karnet miesięczny - 200 zł. (50 zł/h) za dziecko (opiekun nieodpłatnie) za miesiąc z góry.
Jednorazowe wejście - 60 zł. za godzinne spotkanie.

 

Uwaga: grupy maluszkowe jeszcze nie ruszyły, chętnych proszę o zapisanie się. Kiedy zbierze się grupa, skontaktuję się z Państwem, kiedy będzie start! :)

Płatności

można dokonać na miejscu gotówką lub wcześniej przelewem na konto:

60 1140 2004 0000 3102 8325 1844

Tytuł przelewu:
Malarstwo sztalugowe, imię i nazwisko dziecka
(zabierz ze sobą potwierdzenie wpłaty).

Inne informacje

 

Na wszystkie zajęcia w TulukArte można zapisać się w dowolnym momencie roku. Zajęcia już trwają, zapisy pod nr telefonu 662 246 477. Płatności za uczestnictwo można uiszczać wcześniejszym przelewem albo gotówką na miejscu.

 

Dostępne formy uczestnictwa w zajęciach cotygodniowych:

  • karnety miesięczne (ryczałt) - płatne za miesiąc z góry,  są liczone średnio jako 4 zajęcia w miesiącu, niezależne od faktycznej ilości dni zajęciowych przypadających w danym miesiącu. Niewykorzystany karnet nie podlega zwrotowi pieniędzy. Kupując karnet oszczędzasz.

  • wejścia jednorazowe  - płatne na miejscu, po wcześniejszym upewnieniu się drogą telefoniczną, czy jest wolne miejsce na wybrany przez Ciebie termin zajęć grupowych. Ta forma adresowana jest do osób, które mogą korzystać z zajęć tylko od czasu do czasu.

  • lekcje indywidualne, cykliczne - płatne za miesiąc z góry, gdzie terminy spotkań miesięcznych mogą być ruchome, określone indywidualnie, jeśli uczestnik zgłosi taką potrzebę. Opcja ta  nie dotyczy wszystkich rodzajów zajęć (patrz opisy zajęć lub dowiedz się w pracowni)

 

Materiały plastyczne zapewnia TulukArte. Prace powstałe w pracowni stanowią  własność ich autorów.

Zapoznaj się z Regulaminem uczestnictwa w zajęciach i warsztatach prowadzonych w Pracowni edukacji artystycznej i rozwojowej TulukArte.

Śledź też zakładki:

Zajęcia cotygodniowe

czyli pełna oferta wszystkich zajęć

w TulukArte

Warsztaty

czyli jednorazowe, weekendowe

spotkania tematyczne, 

także rodzinne

Kameralnie

czyli biletowane jednorazowe

wydarzenia artystyczne

a także

Terminarz

W nim znajdziesz kalendarz

różnych wydarzeń o niecyklicznym

charakterze

Do zobaczenia w TulukArte!

bottom of page