top of page

Oferta zajęć cotygodniowych

Na wszystkie zajęcia w TulukArte można zapisać się w dowolnym momencie roku. Zajęcia już trwają, zapisy pod nr telefonu 662 246 477. Płatności za uczestnictwo można uiszczać wcześniejszym przelewem albo gotówką na miejscu.

 

Dostępne formy uczestnictwa w zajęciach cotygodniowych:

  • karnety miesięczne (ryczałt) - płatne za miesiąc z góry,  są liczone średnio jako 4 zajęcia w miesiącu, niezależne od faktycznej ilości dni zajęciowych przypadających w danym miesiącu. Niewykorzystany karnet nie podlega zwrotowi pieniędzy. Kupując karnet oszczędzasz.

  • wejścia jednorazowe  - płatne na miejscu, po wcześniejszym upewnieniu się drogą telefoniczną, czy jest wolne miejsce na wybrany przez Ciebie termin zajęć grupowych. Ta forma adresowana jest do osób, które mogą korzystać z zajęć tylko od czasu do czasu.

  • lekcje indywidualne, cykliczne - płatne za miesiąc z góry, gdzie terminy spotkań miesięcznych mogą być ruchome, określone indywidualnie, jeśli uczestnik zgłosi taką potrzebę. Opcja ta  nie dotyczy wszystkich rodzajów zajęć (patrz opisy zajęć lub dowiedz się w pracowni)

 

Materiały plastyczne zapewnia TulukArte, wyjątek stanowią duże płócienne podobrazia malarskie powyżej 40 cm), które można przynieść własne lub nabyć na miejscu. Prace powstałe w pracowni stanowią  własność ich autorów.

Zapoznaj się z Regulaminem uczestnictwa w zajęciach i warsztatach prowadzonych w Pracowni edukacji artystycznej i rozwojowej TulukArte.

Sięgnij po dokładne informacje: 

opisy, terminy i ceny

klikając w nazwy zajęć zamieszczonych poniżej.

Uwaga! Jeśli nie jesteś zapisany, to najpierw zadzwoń - tel. 662 246 477

Akademia Sztuki Dziecka - zajęcia plastyczne dla dzieci

W programie praca w różnych technikach, takich jak: rysunek, malarstwo stołowe, papieroplastyka, małe formy rzeźbiarskie, konstrukcje przestrzenne, collage i inne. Materiały zapewnia TulukArte. Kliknij w tytuł po więcej informacji.

Malarstwo sztalugowe i rysunek dla dzieci,

młodzieży i osób dorosłych

Dzięki pracy przy sztalugach malarskich obraz jest widoczny w całej okazałości. Pozycja pionowa podobrazia oraz możliwość odejścia na kilka kroków od sztalug, aby z daleka spojrzeć na kompozycję, pozwala na szybsze wychwytywanie błędów i tworzenie coraz piękniejszych dzieł sztuki. Jest to szczególnie ważne na początku drogi malarskiej utalentowanych osób, aby od razu kształtować odpowiednie umiejętności i nawyki. Spotkania dwu (dzieci) i trzygodzinne (dorośli). Kliknij w tytuł po więcej informacji.

Malarstwo wstążkowe - można i rodzinnie

 Zabierz żonę, męża, dzieci i przekonaj się, że umiesz malować wstążkowo, do czego serdecznie zachęcam jako prekursorka tego bardzo efektownego stylu.

 

Malarstwo wstążkowe polega na komponowaniu obrazów z barwnych pasów, ozdobionych bogatą ornamentyką kropek i meandrów, w które wplata się postaci ludzkie czy zwierzęce, buduje wspaniałe pejzaże a także można tak tworzyć prace abstrakcyjne. Użyjemy do tego stylu gwaszy na papierze.

 

Malowanie wstążkowo jest praco- i czasochłonne, na jedną pracę trzeba poświęcić co najmniej dwa dwugodzinne spotkania. Malowanie w ten sposób wycisza umysł, rozwija uważność i uczy cierpliwości, a obcowanie z intensywnością użytych kolorów podnosi nastrój na dłużej. Kliknij w tytuł po więcej informacji.

W głąb siebie - relaks dla dorosłych

odprężające, grupowe i indywidualne spotkania relaksacyjne i rozwojowe

Jeśli czujesz, że galopujące myśli i stres związany z wyzwaniami dnia codziennego odbierają Ci spokój oraz radość z życia, ubierz się wygodnie, weź ze sobą karimatę i ciepły kocyk, aby czynnie oddać się odprężającym grupowym lub indywidualnym sesjom relaksującym ciało i umysł. Poprzez poznawanie technik relaksacyjnych, afirmacyjnych oraz medytacyjnych odnajdziesz równowagę. Opanuj stres i z troską zadbaj o siebie.

Jeśli interesujesz się fascynującym, wewnętrznym światem, ofertę innych działań dot. głębokiej pracy nad sobą pod hasłem "W głąb siebie" - tylko dla osób dorosłych - znajdziesz w zakładce:

Wgłąb siebie

 

Śledź też zakładki:

Warsztaty

czyli jednorazowe, weekendowe

spotkania tematyczne, 

także rodzinne

Terminarz

W nim znajdziesz graficzny

plan grupowych zajęć cotygodniowych

oraz

kalendarz różnych wydarzeń niecyklicznych

Niechaj wszystko, co się tu zadzieje, cieszy, bawi i wzrusza, a każda kwota, wydana w gościnnej TulukArte, pozwoli na piękny rozwój i wróci do Państwa zwielokrotniona!

Do zobaczenia w TulukArte!

bottom of page