top of page

Barbara Trojanowska

Niezwykłe, magiczne miejsce stworzone przez wspaniałą kobietę, malarkę, pisarkę i graficzkę. Można się tu rozwinąć wewnętrznie, poznać samego siebie, nauczyć malować i nauczyć spokoju i radości z piękna, które nas otacza. Polecam!

 

Magdalena F.

Pani Jola tworzy piękne miejsce. Z pasją oddaje tu całe serce i prowadzi dzieciaki oraz dorosłych w cudny świat wyobraźni, skąd obrazy przelane są z jej pomocą na karty papieru oraz płócienne ramy. Dziękujemy, że Pani jest, dziękujemy że dzieci oraz dorosłe dzieci mogą tu pielęgnować swoje pasje. Nasze córki Pola oraz Nela uwielbiają tu być.

Magdalena Pysiak-Sitarska

TulukArte to miejsce niezwykłe, z magiczną atmosferą. Można tu odkryć swe talenty malarskie i wsłuchiwać się w siebie, rozwijać wewnętrznie. A to wszystko w bezpiecznym środowisku, pod okiem wspaniałej i ciepłej Joli, w otoczeniu niesamowitych obrazów (kilka mam już u siebie). Polecam to miejsce z całego serca. Byłam tam nieraz i z pewnością jeszcze wrócę.

Ewa Kowerzanow-Luto

TulukArte to przede wszystkim magiczna, ciepła Jola z sercem pełnym miłości. To u niej znajduje ukojenie, zrozumienie, odnalezienie siebie jako JA Ewa. Tobie podróżniku polecam to miejsce z całego serca.

Magdalena Morawska

Fantastyczne zajęcia dla małych i dużych. TulukArte nie ma nudy. Moje dzieci ( 4 i 11 lat) zachwycone zajęciami grupowymi jak i indywidualnymi. Sama chętnie odwiedzam to magiczne miejsce.

Grażyna Żarlicka

Pracownia artystyczna i rozwojowa przyciągnęła mnie swoją bliskością. Jolę, cudowną kobietę, która prowadzi pracownię znałam już wcześniej , ale z innej strony, jako mieszkankę Nowego Prażmowa.

W styczniu 2023 r. zaczęłam przychodzić na zajęcia rozwojowe ""W głąb siebie", zajęcia, które pozwalają mi odkrywać siebie i wychodzić poza moja strefę komfortu.

Szybko okazało się, że żeby realizować swoje cele, muszę robić pewne rzeczy inaczej, a nawet muszę uzdrowić pewne relacje. Dzięki metodom stosowanym przez Jolę odkrywam swoje wnętrze, również to artystyczne.

Malarstwo intuicyjne, abstrakcyjne, to jest coś, co dodaje mi dużą radość, ale największą pasją stało się odkrycie malowania mandali.

Z całego serca polecam, dla każdego dużego i małego, kobiet i mężczyzn, dla dorosłych i dla dzieci.

Krystyna Jabłońska

Wspaniałe miejsce, aby realizować swoje pasje. Każdy może spróbować, niezależnie czy jest 70+ czy 4+. Bardzo polecam przemiłą zawsze pomocną p. Jolę. Można się zrelaksować, zainspirować, pośmiać i podzielić swoimi emocjami. Pogadać o tym co czytamy, oglądamy i dlaczego jest nam smutno, albo nie malując i pijąc herbatkę. Bardzo polecam.

Ewa Suska

TulukArte to magiczne miejsce. Jestem z nim związana od momentu kiedy pracownia powstała. Od wielu lat maluję obrazy. To moja pasja i bardzo zajmujące emeryckie hobby. Obrazy można malować w domu, ale znacznie przyjemniej robić to w małej grupie interesujących osób, pod okiem doświadczonej malarki, oferującej profesjonalne wsparcie i życzliwą poradę. To rozwija i zachęca. Cotygodniowe kilkugodzinne spotkania w TulukArte pozwalają oderwać się od codzienności, zrelaksować i rozwijać często nieodkryte talenty. Polecam.

Nadia Krassowska

Wspaniałe! Zarówno miejsce, jak i Gospodyni. Przyjazne, twórcze i bardzo rozwojowe.

Gorąco polecam wszystkim, w każdym wieku.

Piotr Kosiński

Cudowne miejsce, prowadzone przez niesamowitą, ciepłą osobę. Brałem udział w warsztatach tworzenia mandali i ten dzień pozostanie ze mną na zawsze w pamięci... Piękna podróż do swojego wnętrza, malowanie zatopione w medytacji i przebywaniu w gronie pięknych istot. Jolu, dziękuję pięknie, że tworzysz takie miejsce i przestrzeń.

Justyna Kujawska

Chciałam z całego serca polecić TulukArte. Mam przepiękne "Czarodziejki", które malowane były specjalnie dla mnie. Polecam również Czytanie Kronik Akaszy, bo to jest cudowna podróż, która pomaga wiele zrozumieć.

Kbrak Pbrak

Moje dziecko zawsze jest zadowolone i codziennie pyta czy dziś idzie do Cioci. Bardzo lubi tam być, rysować, malować i cieszy się, że jej prace wiszą na wystawie! Ciocia jest kochana POLECAMY!

Zofia Kaczorowska

TulukArte poznałam kilka miesięcy temu i szybko się przekonałam, że to moje miejsce na ziemi. Szczerze polecam zarówno w przestrzeni artystycznej i terapeutycznej, jak tak dla dorosłych, tak i dla dzieci.

Kaja Konarska

TulukArte to niesamowita pracownia w niepozornym miejscu. Uwielbiam zajęcia relaksacyjne, a moja córka plastyczne.

Miłosz Jura

Super pracownia, super malarka i nauczycielka.

Natalia Rosso

Polecam to miejsce z całego serca! Pani Jola ma niezwykły talent i dar współpracy z dziećmi. Moja bratanica była zachwycona zajęciami. Cudowne, kulturalne miejsce.

 

Opinie dotyczące prowadzonych przeze mnie 

głębokich sesji regresywnych można przeczytać tutaj.

Najpiękniej Państwu dziękuję

za Waszą obecność i tyle ciepłych słów.

Jeśli jesteś zadowolony i też chcesz podzielić się

z innymi swoim zdaniem, napisz to w dziale "Opinie"

na fanpage TulukArte lub na Google :)

 

Z wyrazami wdzięczności i szacunku

Jolanta Walentyna Sobolewska

bottom of page