top of page
va jws 3.JPG

Zapraszam Cię na niezwykle rozwijające warsztaty Vedic Art, prowadzone wg metody Curta Källmana, o której więcej możesz dowiedzieć się na oficjalnej polskiej stronie www.vedicart.pl

 

Jestem malarką, dyplomowaną nauczycielką sztuk plastycznych i wreszcie, nauczycielką Vedic Art (https://vedicart.pl/nauczyciel/jolanta-walentyna-sobolewska/), rozwijającego skrzydła szeroko.

 

Dzięki malarstwu Vedic Art wiele zmieniłam w swoim życiu. Odnalazłam odwagę, by pójść drogą swej duszy i jestem bardzo szczęśliwa.

Bo Vedic Art to nie tylko zabawa z kolorem i malowanie obrazów, to tworzenie swojego własnego życia inaczej, świadomiej, niby tak samo, a jednak od nowa. To odnajdywanie w sobie wszystkiego, co najcenniejsze, poprzez poznanie pradawnych, ponadczasowych mądrości.

To malowanie duszą. To malowanie sercem.

To odbieranie subtelnych sygnałów z najgłębszych pokładów istnienia.

To pozwolenie sobie na odnalezienie możliwości rozwijania własnej samoświadomości na wszystkich poziomach: mentalnym, emocjonalnym oraz duchowym, co manifestuje się później lepszym komfortem życia na każdej jego płaszczyźnie.

W czasie, gdy tworzysz obrazy, zauważasz, że nagle to, co na zewnątrz, staje się odleglejsze, a Ty nabierasz dystansu do tego, co dzieje się w Twoim życiu. I wtedy w niezwykły sposób zaczynasz rozumieć więcej, a Twa kreatywność z płótna przenika na cały Twój świat.

Z metody tej korzystają tysiące osób na całym świecie, bez względu na wiek i płeć, nie tylko artyści, czy amatorzy malarstwa, ale i ludzie wszystkich profesji.

 

Zdolności plastyczne nie mają tutaj znaczenia, gdyż ważny jest proces, który zachodzi w tworzącym. I ważna jest radość i wielka swoboda tworzenia. Zaczynamy bardziej zawierzać własnej intuicji, bawić się i podążać za nieomylnym głosem serca.

Sztuka Vedic Art nie zna osądzania, krytyki ani ograniczania się. Wzmacnia połączenie ze swoim wewnętrznym dzieckiem, a co za tym idzie, wzbudza ciekawość, buduje odwagę i otwiera na nowe pomysły. Pozwala żyć pełnią życia.

 

Twórca metody zakłada, że każdy ma w sobie nieograniczony potencjał, a odblokowując go, można odnosić wszelkie sukcesy w życiu osobistym i zawodowym.

 

Świadomi skarbów metody, zaufali jej także prezesi dużych i małych firm. Dzięki Vedic Art rozwijając coraz szerzej swe skrzydła, otwierają się na nią nie tylko osobiście, ale i fundują kursy swoim zespołom, co przekłada się na coraz większy rozwój, kreatywność i jakość pracy.

 

Też możesz odnaleźć swą piękną drogę i pójść dokładnie, gdzie chcesz, bo poprzez świat ponadczasowych mądrości, zaklętych w 17-stu zasadach wedyjskich, otworzysz szeroko oczy, by ujrzeć wewnętrzną swą moc. I własne, niewinne piękno.

Chodź ze mną.

Dyplom nauczycielski Vedic Art.jpg

Certyfikowany kurs rozwoju własnej, szeroko pojętej kreatywności Vedic Art metodą Curta Källmana I-go stopnia wynosi ok. 30 godzin.

 

Cena 1500 zł.

plus własne materiały i przybory malarskie lub zakupione na miejscu, po wcześniejszym umówieniu się ze mną na skompletowanie dla Ciebie "wyprawki".

Kurs prowadzony jest stacjonarnie, w pracowni TulukArte,

w ciszy i w pełnym skupieniu. W ciepłe, pogodne dni możemy malować w naturze.

Możliwości odbycia kursu I-go stopnia:

- w całości w ciągu 4 kolejnych dni

- w dwóch turach - 2 x po 2 dni

- 1 dzień, co tydzień - przez 6 tygodni

Nocleg i wyżywienie za dodatkową opłatą.

Zgłoś się, jeśli pragniesz doświadczyć malarstwa Vedic Art:

tulukarte@o2.pl

tel. 662 246 477

Na powyższym zdjęciu wspomnienie z warsztatów w Jachrance, prowadzonych przez samego Johannesa Källmana, syna twórcy metody, kultywującego tradycje swego niezwykłego ojca.

bottom of page