top of page
słowa mają moc sprawczą.JPG

Przed Tobą praktyczny poradnik pt. "Moc afirmacji po lekkiej kolacji", z którego zaczerpniesz wiedzę o działaniu naszych myśli na naszą rzeczywistość. W dalszej części, krok po kroku dowiesz się, jak we właściwy sposób afirmować pisemnie, aby odniosło to zamierzony skutek. Zapraszam do świata, gdzie świadomie ukierunkowane słowa mają potężną moc sprawczą.

Tytuł: "Moc afirmacji po lekkiej kolacji"

Gatunek: Przewodnik

Autorka: Jolanta Walentyna Sobolewska

E-book w formacie pliku pdf.

Cena: 30 zł.

Sposób zamówienia e-booka jest podany na końcu artykułu.

W poradniku pt. "Moc afirmacji po lekkiej kolacji" znajdziesz przybliżenie wielu zagadnień, dotyczących podnoszenia samoświadomości, ciekawe ćwiczenia praktyczne, ale przede wszystkim odpowiedzi na wiele ważnych pytań.

 • Jak zakorzenione przekonania zamykają drogę do szczęścia?

 • Jak można je zmienić, dogadując się ze swoją podświadomością?

 • Jak tworzyć właściwie trafne afirmacje i jak z nimi pracować?

 • Dlaczego proces trwa 21 dni i czemu nie wolno przerwać?

 • Dlaczego zapiski na marginesach mają kluczowe znaczenie?

panorama-g99a7c8691_1920_edited.jpg

"Moc afirmacji po lekkiej kolacji"

Fragmenty

 

"Mam na imię Jola i moja przygoda z afirmacjami pisanymi rozpoczęła się ponad 30 lat temu, kiedy to otrzymałam w prezencie niezwykle ważną książkę. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że właśnie w tamtej chwili moje życie wskoczyło z hukiem na tor stałego rozwoju osobistego i duchowego, na bardzo wielu płaszczyznach. Wszystko zaczęło się właśnie od afirmacji. (...)"

 

(...) "Naukowcy kwantowi dowiedli to, o czym Mistrzowie Wschodu nauczają od tysięcy lat, mianowicie, że myśl jest falą energii, która ma moc sprawczą. Każda myśl wibruje z określoną częstotliwością, szukając w eterze podobnej częstotliwości, aby się z nią połączyć w celu materializacji. Wytwarzając myśl i powtarzając je wielokrotnie, tworzymy rzeczywistość. To troszkę tak, jakby myśl była listem - zamówieniem do Wszechświata, który ani nie ocenia, ani nie segreguje, po prostu jest zadaniowy. Prędzej, czy później przyśle dokładnie to, co zamówiliśmy." (...)

(...) "Słowo "afirmacja" pochodzi od łacińskiego "affirmare" - zrównoważny, wzmocniony. Pozytywne stwierdzenia zwane afirmacjami, wzmacniają nasze postanowienia, nasze zamiary, marzenia i plany. Dzięki nim możemy zbudować wiarę w nasz własny potencjał, gdyż powtarzanie i wyobrażanie sobie odczuć związanych z osiągniętym celem, tworzy energię, która zaczyna wyżej wibrować i zmieniać nasze nastawienie, co powoduje łatwiejsze materializowanie się upragnionej rzeczywistości." (....)

(...) "Afirmacje można wypowiadać głośno, w każdej chwili dnia. Można je mówić do lustra, do czego też Cię zachęcam. U osób pracujących tą metodą, pozytywne zdania pojawiają się na tapetach ich telefonów czy komputerów. Czasem uśmiechają się z kolorowych karteczek, zawieszonych w różnych miejscach domu. Największe jednak efekty osiągamy pisząc je codziennie we właściwy sposób, przez 21 dni, w przeznaczonym do tego zeszycie." (...)

Życzę miłej lektury i spełniania marzeń!

Jolanta Walentyna Sobolewska

zakup.JPG

Tytuł: "Moc afirmacji po lekkiej kolacji"

Gatunek: Przewodnik

Autorka: Jolanta Walentyna Sobolewska

E-book w formacie pliku pdf.

Cena: 30 zł.

Aby zakupić e-book

należy zrobić to w dwóch krokach

 1.  Złóż zamówienie pisząc wiadomość na adres: tulukarte@o2.pl
  W temacie napisz: „Moc afirmacji ebook” (inny tytuł tematu może opóźnić realizację Twojego zamówienie).
  W treści wiadomości koniecznie podaj to samo imię i nazwisko, jakiego użyłeś w tytule przelewu bankowego (patrz niżej). Jest to niezbędne do zweryfikowania przelewu z Twoim zamówieniem poprzez e-mail.

 2. Dokonaj przelewu na niżej podane konto. Po wpłynięciu pieniędzy na konto TulukArte oraz po otrzymaniu wiadomości z zamówieniem, e-book zostanie wysłany na Twój adres mailowy, z którego przyszło zamówienie.

Dane do przelewu:

TulukArte Jolanta Walentyna Sobolewska
05-505 Nowy Prażmów, ul. Akacjowa 77

Konto bankowe w MBank:

60 1140 2004 0000 3102 8325 1844

Tytuł przelewu:
Moc afirmacji ebook, imię i nazwisko

UWAGA!

Wraz z e-bookiem otrzymasz skan paragonu zakupu. Jeśli potrzebujesz faktury, koniecznie napisz o tym od razu, w mailu z zamówieniem i podaj w nim wszystkie dane potrzebne do wygenerowania faktury.

W razie niejasności, zapraszam Cię do kontaktu przez Messenger – TulukArte.

Powrót do działu:

Literacko

bottom of page