top of page
water-gcf7705cdd_1920_edited.jpg

Kroniki Akaszy jest to pole informacyjne, stworzone z najczystszej energii, z którego można czerpać ogromną wiedzę. Najłatwiej jest to wytłumaczyć tak, że jest to ogromna biblioteka informacji całego wszechświata, każdego człowieka. Tam znajdują się zapisy z naszego obecnego życia, z każdej jego chwili, nasze myśli, czyny, a także poprzednie wcielenia.

 

Dzięki odczytowi możesz dowiedzieć się jaka jest Droga Twojej Duszy na to wcielenie, czyli po co Dusza wcieliła się, co chciała przepracować. Znajdują się w niej także zapisy karmiczne różnych mechanizmów, wg których działamy. Dzięki ich poznaniu oraz zrozumieniu możemy uzdrowić relacje międzyludzkie, całe swoje życie, a także problemy wypływające z rodu, aby świadomie wziąć sprawy w swoje ręce.

Kronik Akaszy strzegą Mistrzowie i Nauczyciele i z nimi odczytujący się komunikuje na prośbę osoby, która prosi o odczyt. W odpowiedzi pojawiają się symbole, sytuacje, słowa a nawet wiersze. Pojawiają się też "filmy" z poprzednich wcieleń - ich strategiczne momenty, które wpływają na obecne życie.

W Kronikach Akaszy można  zdobyć mnóstwo informacji, dotyczących stanu własnego zdrowia, powodów różnych niepożądanych sytuacji, które pojawiają się cyklicznie w Twoim życiu a także podpowiedź, co możesz zrobić, aby poprawić swoją sytuację.

Często zadawane pytania:

Czy odczyt z Kronik Akaszy jest wróżbą albo rytuałem magicznym?

Nie, to wykorzystywanie zasad fizyki kwantowej, o której wiedzieli już starożytni, a my wreszcie znów wracamy, by czerpać z pradawnych źródeł.

Jak przebiega spotkanie?

Sesja odczytu z Kronik Akaszy jest usługą online, z wykorzystaniem messengera lub aplikacji WhatsApp.

Jak długo trwa spotkanie i jaka jest opłata?

Sesja trwa ok. 75 minut, jej koszt to 320 zł. - płatne przelewem jako przedpłata przed sesją.

 

Po uprzednim umówieniu terminu, proszę o BLIK na telefon 662246477

lub przelew na poniższe konto:

 

Dane do przelewu:

TulukArte

Jolanta Walentyna Sobolewska
05-505 Nowy Prażmów

ul. Akacjowa 77

Konto bankowe w MBank:

60 1140 2004 0000 3102 8325 1844

 

- tytuł przelewu: Akasza

 

Po sesji otrzymasz fakturę lub paragon przesłany do Ciebie w postaci wirtualnej - pliku pdf.

Jak należy przygotować się do odczytu z Kronik Akaszy?

Przygotuj sobie spokojną przestrzeń, w której nikt nie będzie Ci przeszkadzał podczas naszej rozmowy. Możesz zapalić świecę, nie tylko dla nastroju, ale także do oczyszczenia zebranej w ciągu dnia negatywnej energii. Potrzebny Ci będzie zeszyt i coś do pisania, aby robić notatki.

Jak należy zadawać pytania?

Przygotuj na nasze spotkanie kilka kluczowych pytań. Trzeba je dobrze przemyśleć. Pytania powinny brzmieć tak, żeby odpowiedź  była otwarta, gdyż Mistrzowie i Nauczyciele nie lubią odpowiadać słowami  "tak" lub "nie".. Czyli np. pytanie "Czy wyzdrowieję?" należy zamienić na "Co powinnam zrobić, aby być zdrową" itd. Tak zadane pytanie pokazuje jednocześnie Twoją gotowość do dalszego działania w danym kierunku.

Czy są jakieś przeciwwskazania,  aby uzyskać odczyt?

Tak.  Przeciwwskazaniami  do sesji jest schizofrenia i inne choroby psychiczne oraz niepełnoletniość. Co najmniej 24 h przed sesją nie pij alkoholu ani nie przyjmuj żadnych używek zmieniających stan świadomości. Co najmniej przez godzinę po odczycie nie wsiadaj za kierownicę.

Jeśli pragniesz podpowiedzi na dręczące Cię pytania i nie znajdujesz u siebie żadnych z powyższych przeciwwskazań, zapraszam do kontaktu, aby wspólnie wybrać dogodny termin spotkania online.

bottom of page