top of page
Literacko_edited_edited.jpg

Witam serdecznie w krainie mych słów

i życzę miłej lektury!

Jolanta Walentyna Sobolewska

Kapelusznice_edited.jpg

"KAPELUSZNICE" jest to powieść o tajemnicy starszego człowieka, wybitnego malarza światowej sławy Alberta Waniewicza oraz o przenikających się losach kilku pozornie przypadkowych kobiet.

 

Więcej informacji uzyskasz po kliknięciu w pozycję.

E-book jest dostępny.

Autoportret bez duszy_edited.jpg

Weronika, główna bohaterka „Autoportretu bez duszy" jest młodą kobietą, która  marzy o tym, aby odpocząć od obowiązków rodzinnych i zawodowych. Wyobraża sobie, jakby to było uciec na jakiś czas od ferworu codziennych obowiązków i stać się na chwilę kimś innym. Wypowiadając w myślach życzenie, nie sądziła, że może się ono spełnić...

Powieści można wysłuchać w odcinkach. Książka czytana przez autorkę jest dostępna w formie audiobooka. Więcej informacji uzyskasz po kliknięciu w pozycję.

z okładką 2_edited.jpg

Powieść pt. "Kamienny Kot",  została wydana drukiem w 2015 roku.

Czy można odciąć się od przeszłości? Nawet tej najdalszej? Czy realistyczne podejście do życia zawsze jest tym bezpiecznym i prowadzącym do szczęścia? Jaka jest waga składanych obietnic? Czym jest śmierć, miłość i macierzyństwo? I czy my żyjemy raz?

Powieści można wysłuchać w odcinkach. Książka czytana przez autorkę jest dostępna w formie videobooka. Więcej informacji uzyskasz po kliknięciu w pozycję.

Bpt Siostry okładka_edited.jpg

"Bajki pachnące terpentyną: SIOSTRY" jest to opowieść o siedmiu siostrach noszących niezwykłe imiona oraz posiadających niezwykłe umiejętności.

 

Dziewczęta mieszkając w równoległej od naszego ludzkiego świata, Krainie Dzbanów, pomagają ludziom, by łatwiej było nam żyć.

 

Więcej informacji uzyskasz po kliknięciu w pozycję.

E-book jest dostępny.

okładka 2_edited.jpg

Praktyczny poradnik pt. "Moc afirmacji po lekkiej kolacji", z którego krok po kroku dowiesz się, jak we właściwy sposób afirmować pisemnie, aby odniosło to zamierzony skutek.  Zapraszam do świata, gdzie świadomie ukierunkowane słowa mają potężną moc sprawczą.

 

Więcej informacji uzyskasz po kliknięciu w pozycję.

E-book jest dostępny.

Niebawem oferta poszerzy się. W przygotowaniu kolejne pozycje, w tym powieści, opowiadania i baśnie dla dzieci i dorosłych.

Życzę miłej lektury!

Jolanta Walentyna Sobolewska

bottom of page