top of page
artykuł mandale.JPG

Malowane duszą

Mandale

   Mandale to kompozycje wykonywane na bazie okręgu, z powtarzającymi się motywami. Sztuka tworzenia madal, choć pochodzi z hinduizmu,  jest wykorzystywana tak w architekturze świątyń wszystkich religii,  jak i w architekturze świeckiej niemal wszystkich kultur świata. Wynika to z jej dekoracyjności, atrakcyjności detali i czaru geometrii.

Być może zapragniesz ozdobić swą ścianę własnoręcznie malowaną mandalą w kolorach żywiołów lub czakr, które wzmocnią Twoją aurę, energię Twojego domu oraz Twoich najbliższych? Jeśli tak, zapraszam Cię na warsztaty (zobacz).

Istnieje też możliwość zamówienia u mnie mandali personalizowanej. Namaluję ją dostosowując ją specjalnie dla Ciebie - w wybranym rozmiarze, w Twych ulubionych kolorach. Tworzę także mandale  intencyjne - na zdrowie, na miłość, na obfitość, na odzyskanie wewnętrznego spokoju i inne, wg potrzeb.

Poniżej przykładowe mandale mojego autorstwa. Ceny są omawiane indywidualnie, w zależności od rozmiaru, techniki i wybranego podłoża pod Twoją Mandalę.

Ceny obrazów nie uwzględniają oprawy.

Niebieska_edited.jpg

Mandala Komunikacji

Dominujące kolory - niebieski i indygo, nawiązują do czakry gardła oraz czakry trzeciego oka. Wspomagając obie te czakry poprzez medytację z tym obrazem, możesz rozwinąć zdolności komunikowania się w relacjach z innymi (gardło) oraz z własną intuicją (trzecie oko).

Rodzaj farb i podłoża: akryle na płótnie 30x30 cm

Autorka: art. Jolanta Walentyna Sobolewska

Cena oryginału: 500 zł. - już niedostępny

Cena reprodukcji na płótnie: 200 zł.

Czerwona.jpg

Mandala Tworzenia Rodziny

Dominujące kolory - czerwony i pomarańczowy, nawiązują do czakry podstawy oraz do czakry sakralnej. Wspomagając obie te czakry poprzez medytację z tym obrazem, możesz wspomóc kreowanie szczęśliwego domu, wolnego od troski o byt, tętniący radością tworzenia nowego życia, cieszenia się przyjemnościami, rodzinną i małżeńską bliskością a także płodnością, dziećmi.

Rodzaj farb i podłoża: akryle na płótnie 30x30 cm

Autorka: art. Jolanta Walentyna Sobolewska

Cena oryginału: 500 zł.  - już niedostępny

Cena reprodukcji na płótnie: 200 zł.

Zobacz inne moje obrazy

Art-sklep

bottom of page