top of page

MAPA MARZEŃ 2024

warsztat w pracowni lub online

dla młodzieży starszej oraz osób dorosłych

odbędzie się w niedzielę


7 stycznia 2024 r. godz. 18.00 - 20.00

Organizacja i prowadzenie:

Jolanta Walentyna Sobolewska

Myśl jest falą. Co wysyłasz, to dostajesz. Co o sobie i świecie myślimy, jakie mamy przekonania, to się wokół nas zmaterializuje. Kiedy pełni jesteśmy lęków i poczucia rezygnacji, spełnianie pragnień jest niweczone, kiedy wierzymy, że się ziszczą, tak się właśnie stanie.

Dlatego jest warto marzyć, myśli układać świadomie!

Kiedyś usłyszałam pewną niezwykłą mądrość: "Jeśli myślisz, że możesz być zdrowy, piękny i bogaty - tak się stanie! Jeśli myślisz, że nie możesz być zdrowy, piękny i bogaty - tak się stanie!". Nasz mózg działa jak komputer. Jak się zaprogramujemy, takie będziemy mieć życie. I kropka!

Mapa Marzeń jest nie tylko metodą uświadomienia sobie i przyciągnięcia realizacji swoich celów i pragnień, ale i znakomitą twórczą zabawą.

Będziemy działać na siatce Bagua, która dokładnie pokazuje miejsca na kartce, w których należy zamieścić symbole, zdjęcia, rysunki dotyczące danego tematu. To bardzo ważne, aby w każdej kwaterce znalazły się Wasze pragnienia właśnie w tym, a nie innym miejscu na kartce.

Sama robiłam Mapę Marzeń wielokrotnie i prawie wszystkie, nawet największe marzenia zawarte na niej naprawdę mi się w danym roku spełniły, a więc gorąco polecam sięgnąć po tę metodę.

Niech spełnią się Wasze marzenia!

 

Jak, krok po kroku wykonać swą Mapę Marzeń na rok 2024 dowiesz się na warsztacie, z którego wrócisz do domu z gotową swą Mapą Marzeń!

Zapisy: tel. 662 246 477

 

Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce gwarantuje zapis telefoniczny

i uiszczona cała opłata - wpłacona do piątku 5.01.2024 r. włącznie

na poniżej podany nr konta

 

Opłata:

  • w pracowni - 130 zł. od osoby (materiały zapewnione)

  • online przez Skype z kamerką - 100 zł. od osoby (materiały własne - brystol, mazaki, farby, klej do papieru, kolorowe gazety lub działająca drukarka)

Przelewem na konto:
 

TulukArte

Jolanta Walentyna Sobolewska
05-505 Nowy Prażmów

ul. Akacjowa 77

Konto bankowe:

60 1140 2004 0000 3102 8325 1844

 

- tytuł przelewu:

Mapa marzeń, imię i nazwisko

bottom of page