top of page
artykuł sesje relaksacyjne.JPG

Jeśli potrzebujesz głęboko i dyskretnie porozmawiać, gdyż troski, galopujące myśli i stres związany z wyzwaniami dnia codziennego odbierają Ci spokój oraz radość z życia, ubierz się wygodnie, i znajdź w sobie gotowość, aby czynnie oddać się odprężającym sesjom relaksującym ciało i umysł.

 

Poprzez poznawanie i praktykowanie technik relaksacyjnych oraz medytacyjnych odnajdziesz zrozumienie, wewnętrzny spokój oraz równowagę.

Czym jest medytowanie?

Medytowanie to umiejętność wyciszania się, skupienia się na własnym oddechu i opanowanie szumu myślowego. Pozwala to na odzyskanie wewnętrznej harmonii. Umysł spokojny to umysł twórczy.

Jakie odniesiesz korzyści?

Systematyczne oddawanie się medytacji oraz technikom relaksacyjnym wyraźnie redukuje stres, normuje ciśnienie krwi, poprawia zdrowie a także rozbudza empatię, życzliwość i akceptację. Wzmacnia koncentrację i pamięć, rozbudza intuicję a także daje wiele satysfakcji.

Opanuj stres i z troską zadbaj o siebie. Zapraszam na spotkania w małych, kameralnych grupach a także na sesje indywidualne, również online.

Spotkania grupowe odbywają się na specjalne życzenie co najmniej trzech osób. Możesz przyjść z przyjaciółmi albo rodzinnie oddać się wyciszającej sesji. Termin ustalimy wspólnie po wcześniejszym kontakcie ze mną.

Podczas sesji relaksacyjnych będziemy też wykorzystywać:

Metody planu samodzielnego działania

Samorozwój to przede wszystkim praca własna, zmiana myślenia i działania. Wspólnie opracujemy dostosowany dla Twoich potrzeb plan codziennej pracy nad sobą w domu, aby coraz mocniej ukochać siebie i swoje życie, realnie osiągać cele i spełniać Twoje marzenia.

Świadomego używania wyobraźni 

Wyobraźnia połączona z odczuwaniem spełnienia to naturalna kreacja realizująca się w życiu. Nauczę Cię wizualizacji oraz jak jej właściwie używać, aby podświadomość zamiast przeszkadzaczem, stała się Twym sprzymierzeńcem.

Podczas spotkań stosuję także metody afirmacyjne, wizualizacyjne oraz niezwykłego dobrodziejstwa kreującego intuicyjnego malarstwa arteterapeutycznego.

Inwestycja w siebie

Karnet miesięczny indywidualny - cztery jednogodzinne spotkania raz w tygodniu

Opłata: 240 zł. (60 zł/h) płatny za miesiąc z góry

Karnet miesięczny grupowy - godzinne spotkanie raz w tygodniu

Opłata: 200 zł. (50 zł/h) płatny za miesiąc z góry

Jednorazowe wejście lub spotkanie online:

Opłata 100 zł. za 1-godzinne spotkanie.

Sesje indywidualne - stacjonarnie lub online przez kamerkę: 

po umówieniu się telefonicznie lub online na dogodny termin. Możliwe jest również spotkanie online z kamerką przez messenger.

Opłata 100 zł. za 1-godzinne spotkanie.

Jeśli interesujesz się fascynującym, wewnętrznym światem, ofertę innych działań dot. głębokiej pracy nad sobą - tylko dla osób dorosłych - znajdziesz w zakładce W głąb siebie.

Serdecznie zapraszam.

Kontakt:

e-mail: tulukarte@o2.pl

tel. 662 246 477

Dane do przelewu:
 

TulukArte

Jolanta Walentyna Sobolewska

ul. Akacjowa 77, 05-505 Nowy Prażmów

Konto w MBank:

60 1140 2004 0000 3102 8325 1844

Tytuł przelewu:

Tytuł przelewu:

Sesja rozwoju osobistego, imię i nazwisko
 

Zajrzyj także w zakładkę Terminarz,  gdzie znajdziesz propozycje warsztatów rozwoju osobistego dla dorosłych oraz innych proponowanych wydarzeń.

bottom of page