top of page

 Jolanta Walentyna Sobolewska

Droga rozwoju osobistego i duchowego

Centrum Wszechświata.JPG

Pełni Przestrzeni - grupa na Facebook Jolanty Walentyny Sobolewskiej o rozwoju osobistym i duchowym, opartym na mądrości prastarych prawd oraz na najnowszych odkryciach fizyki kwantowej. W niej zamieszczane są posty oraz prowadzone transmisje na żywo.

 

Można rozprawić  się z sabotującymi podświadomymi przekonaniami, by odważniej brać życie we własne ręce. 

 

Aby to zrobić, trzeba zaprzyjaźnić się ze sobą, dać sobie samemu wsparcie, zrozumieć podświadome mechanizmy, które blokują przed pójściem dalej i tak, popracować nad tym, aby usunąć blokady. Jest to możliwe, wtedy, kiedy się na to otworzysz i poczujesz w swym sercu pełną gotowość do codziennej i systematycznej pracy nad sobą.

O swoim  rozwoju osobistym i duchowym

oraz dlaczego dzieli się tym z innymi
- o tym autorka strony:

Mam w życiu dwie piękne pasje: rozwój artystyczny oraz rozwój duchowy. O pierwszej było już wcześniej, o drugiej opowiem Wam teraz.

 

Od ponad trzydziestu lat zgłębiam tajniki ludzkiego umysłu i obserwuję ogromny wpływ stanu wewnętrznego świata. na naszą zwyczajną codzienność. Procesy, jakie zachodzą w nas pod wpływem różnych stresujących sytuacji, pozostawiają ślady, które czasami trudno jest samodzielnie zneutralizować, a nawet zauważyć, stąd moje ogromne zainteresowanie tematem samorozwoju.

​Już jako dziecko uwielbiałam wnikliwie obserwować świat.. To pozwalało mi na wiele przeróżnych przemyśleń i w rezultacie doprowadziło mnie do miejsca, w którym poczułam ogromną potrzebę dzielenia się nimi z innymi.

Tak się jakoś składało, że podczas zwyczajnych rozmów inni obdarzali mnie głębokim zaufaniem, mówiąc o swych największych tajemnicach, oczekując rady, otuchy i pocieszenia. Jako dobra słuchaczka i urodzona empatka, mocno wczuwałam się w ich emocje. Rozumiałam  ból innych, odczuwałam ich smutek, a jednocześnie z wielką łatwością przychodziły do mnie właściwe rozwiązania "z nikąd".

​W 1991 roku dostałam od przyjaciółki najważniejszy prezent w moim życiu. Była to książka w miękkiej, białej okładce, na której widniało tętniące, tęczowe serce. Książka ta otworzyła przede mną najpiękniejsze przestrzenie samo-uświadamiania, do dziś jest mą ukochaną i nadal używaną (a mam już jej trzeci egzemplarz, dwa się po prostu rozpadły). "Możesz uzdrowić swoje życie" cudownej Louise L. Hay.

​Od niej to właśnie, ponad trzy dekady temu, rozpoczęłam swą życiową podróż fascynującymi ścieżkami prowadzących mnie wprost do zgłębiania najróżniejszych metod, gdyż zaraz potem nauczyłam się z innych źródeł medytacji, technik relaksacyjnych, wizualizacyjnych oraz głęboko regresywnych.

Czytam z Kronik Akaszy, bo lubię sprawdzić potencjał. A jeśli coś trzeba na szybko, albo zamieszać w czasie - dwupunkt mym ratownikiem. Narzędzi jest całe mnóstwo, a tylko jeden cel - dobry, wewnętrzny spokój, którego wszyscy pragniemy.

Nie wyobrażam sobie dnia bez medytacji i zagoszczenia we własnym polu serca ani też usypiania bez wyrażenia wdzięczności za miniony dzień. Każdego dnia dziękuję za życie pełne miłości, nawet, gdy czasem trudno, za piękne spojrzenia w oczy dzieciom, mężowi, najbliższym. Za wdzięczne uśmiechy klientów i cudne przytulenia. Bo życie jest tak bardzo piękne, jak wielka jest nasza uważność i jak duża wdzięczność za wszystko, co nas dobrego spotyka. A jest tego ogrom chwil! Warto to zauważać, wyolbrzymiać a nawet wręcz celebrować, a nad tym, co dobre mniej, po prostu zacząć pracować.

Czuję wielką wdzięczność dla ważnych dla mojego rozwoju osób, z którymi miałam wielką przyjemność odkrywać tajniki wewnętrznych światów człowieka. Byli nimi między innymi Leszek Żądło (regresing), Anna Kubica (dwupunkt), Klaudia Pingot (medytacyjne kursy rozwojowe), Danuta i Marek Żukowscy (odczyty z Kronik Akaszy i ustawienia systemowe), czy Ewelina .Maria Gawenda (świadome śnienie).. Dzięki tym osobom mnóstwo się nauczyłam, poznając wiele technik i narzędzi, którymi swobodnie posługuję się, aby polepszyć jakość własnego jak i życia innych.

Jeżeli czujesz, że coś Ci w życiu umyka, że potrzebujesz poznawać się głębiej i zrozumieć swój własny wewnętrzny świat, zapraszam Cię na organizowane w TulukArte sesje indywidualne i grupowe, o których więcej dowiesz się w zakładce:

W głąb siebie

Jeżeli czujesz w sobie gotowość, by popracować nad tym, by jutro było piękniejsze od dziś, dołącz do grupy Pełni Przestrzeni, gdzie dowiesz się:

- Jak skutecznie pracować z afirmacjami pisanymi

- Co podświadomość wymyśli, aby Ci w tym przeszkodzić

- Jak wychować swoją niesforną podświadomość, by chciała współpracować

- Jak znaleźć motywację do pracy nad sobą

Odważnie i pięknie żyj -

Pełna Przestrzeni - co dnia

I Pełen Przestrzeni też bądź, bo i też Panów to tyczy

Nazywam się Jolanta Walentyna Sobolewska i wszystkich, którzy wiedzą, że marzenia nie tylko są do marzenia, a właśnie do spełniania, bardzo gorąco pozdrawiam.

bottom of page