top of page

Baśniowe ferie zimowe.

Warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym.

Zbliżają się wyczekiwane przez dzieci ferie zimowe, Pracownia TulukArte przygotowuje serię pełnych fantazji, przedpołudniowych warsztatów kreatywnych, opartych na baśniowych opowieściach autorstwa Jolanty Walentyny Sobolewskiej.

Tydzień pierwszy 

13 - 17.02.2023 godz. 10.00 – 13.00

W programie pierwszego tygodnia poznanie fantazyjnego świata z edukacyjnych „Bajek pachnących terpentyną: Siostry” .  Na podstawie wybranych  odcinków baśni, dzieci zostaną zaproszone do kreatywnych dyskusji oraz działań  plastycznych w najróżniejszych technikach i  oczywiście do wspaniałej zabawy twórczej. „Bajki pachnące terpentyną: Siostry”  skonstruowane są w taki sposób, że każdy odcinek jest o innych ważnych  sprawach, więc dziecko będące tylko na wybranych warsztatach nie straci wątku bajki.

Poniedziałek 13.02.23 r.:  Bohaterkami dnia będą Przedświtnica Przedbudzenna i Kogutniczka Przebudzanka, które zajmują się najwcześniejszymi porami dnia. Fotorelacja.

Wtorek 14.02.23 r.: Bohaterkami dnia będą Imbryczanka Kofirbatka oraz Pamiętulka Wszystkowziętka, które opiekują się późniejszym porankiem. Fotorelacja.

Środa 15.02.23 r.: Zagoszczą u nas Trybiczanka Powszedniulka oraz Wielodróżka Wierszołapka, baśniowe siostry, którym nauka, praca a także poezja są bardzo, bardzo bliskie. Fotorelacja.

Czwartek 16.02.23: Tego dnia odwiedzimy ciotkę siedmiu sióstr – Srebrnozłotowłosą i Wuja Imbryczka Czajnika oraz ich niesamowitą, zaczarowaną łódź. Fotorelacja.

Piątek 17.02.23 r.: Na koniec pierwszego tygodnia i w przypadający właśnie Międzynarodowy Dzień Kota, dzieci poznają Kocinockę Dachowiankę i jej Pana Kota. Ta baśniowa siostra opiekuje się późnowieczorną porą, dobrze ułożonymi kołderkami a także wszystkimi kotami na świecie, by nie spadały z dachów na swoich nocnych spacerach. Fotorelacja.

 

Tydzień drugi 

20 – 24.02.2023 godz. 10.00 – 13.00

W programie drugiego tygodnia odbędą się spotkania z innymi (pojedynczymi, choć w cyklu) bajkami w TulukArte. Na podstawie poznanych poniższych bajek, dzieci wykonają różne ciekawe zadania plastyczne i zabawią się w teatrzyki kukiełkowe, wcześniej tworząc postaci oraz rekwizyty.

Poniedziałek 20.02.23 r.: „Bałwanka Turlaczka marzenie". Fotorelacja.

Wtorek 21.02.23 r.: „Małego Sowaczka nauczka”. Fotorelacja.

Środa 22.02.23 r.: „Źrebaczka Tarantka pragnienie”. Fotorelacja.

Czwartek 23.02.23 r.: „Kurki Pikurki Pazurki”. Fotorelacja.

Piątek 24.02.23 r.: Stworzymy wspólnie własną bajkę z poznanymi i wymyślonymi przez dzieci kolejnymi jej bohaterami i sfilmujemy ją w formie teatrzyku kukiełkowego. Już gotowy teatrzyk możesz zobaczyć tutaj. 

 

 

Zapisy pod nr tel. 662 246 477.

 

Opłata:

Karnet tygodniowy:
175 zł./ os. (35 zł. za warsztat ) – płatne za tydzień z góry.

Wejście jednorazowe:
40 zł. za warsztat – po uprzednim upewnieniu się, czy są wolne miejsca.

Płatności

(po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)

można dokonać na miejscu gotówką lub wcześniej przelewem na konto:

60 1140 2004 0000 3102 8325 1844

Tytuł przelewu:

Baśniowe ferie, tydzień 1 i 2, imię i nazwisko dziecka

lub
Baśniowe ferie, tydzień 1, imię i nazwisko dziecka

lub

Baśniowe ferie, tydzień 2, imię i nazwisko dziecka
(zabierz ze sobą potwierdzenie wpłaty)

 

Wejścia jednorazowe płatne gotówką na miejscu

- po uprzednim upewnieniu się, czy są wolne miejsca.

Dane do przelewu oraz miejsce warsztatów:

TulukArte

Jolanta Walentyna Sobolewska

ul. Akacjowa 77

05-505 Nowy Prażmów

 

Ilość miejsc ograniczona
do 10 uczestników na jednym spotkaniu.

TulukArte zapewnia świetną zabawę, domową atmosferę a także słodki poczęstunek (cukierki i lizaki), soczki oraz wodę do picia. Proszę rodziców i opiekunów o zadbanie o zjedzone śniadanie w domu oraz o zapewnienie dziecku butów zmiennych.

 

Ważne:

Rodzice otrzymają do wypełnienia Kartę małoletniego uczestnika w warsztatach i zajęciach w TulukArte. Wszystkie dane i odpowiedzi, w niej zawarte nie będą wykorzystywane nigdzie indziej, jak tylko na wewnętrzne potrzeby Pracowni TulukArte. Podane odpowiedzi są konieczne do zachowania zasad bezpieczeństwa dziecka na warsztatach.

Uprzejmie proszę o zapoznanie się
z Regulaminem obowiązującym w Pracowni TulukArte.

bottom of page