top of page
sesje regresywne2.jpg

ŁOWCZYNI DOŚWIADCZEŃ – DUSZA

Każdy z nas oswojony jest ze swoim ciałem. Towarzyszy nam ono od narodzin aż do końca naszych dni, służąc nam przez całe życie. Jest pojazdem dla nieśmiertelnej duszy, która podróżując nim, doświadcza materialnego oraz zmysłowego świata, jak i całego wachlarza najprzeróżniejszych emocji.

Doświadcza, by przeżyć co piękne i... nie.
Doświadcza, by stale wzrastać.
Doświadcza po zrozumienie.

A co, jeśli jedno ludzkie życie jest dla niej tylko kroplą w morzu niewyobrażalnie ogromnej skali możliwości poznawczych?

Najwięksi mędrcy, filozofowie a także kapłani wielu ziemskich religii od tysiącleci zastanawiali się nad istotą tej rzeczy. Jeśli tak właśnie jest, to proces reinkarnowania się jest idealną podróżą.

Przypuśćmy, że teoria wędrówki  dusz poprzez reinkarnację jest teorią prawdziwą, a dusza każdego z nas wciela się, przybierając kolejne ubrania w postaci cielesnej powłoki, by przeżyć następne przygody. Poczuć coś jeszcze i jeszcze. Zebrać kolejne dane. Zrozumieć różnice zachowań, objąć ciąg przyczyn i skutków.  

Być może dusza pragnie jednego - pojąć istotę życia, co może uzyskać poprzez wielość własnych przeżyć i wnikliwą obserwację, a tego nie zdąży zrobić przez jedno krótkie, ludzkie istnienie.  Idzie więc dalej i dalej przez wieczną, przedziwną podróż.

Wybiera rodzinę, w której się teraz odrodzi, wybiera miejsce i płeć.  Jest gotowa przyjąć to, czego nie doświadczyła dotąd. Nawet, jeśli to trudne, robi to bardzo świadomie. Korzysta z Kontraktów Dusz, planuje z nimi zdarzenia.

Przy narodzinach w nowym, maleńkim dziecku, zamyka do swej pamięci  drzwi, stając się czystą kartą, by jako Nowy Człowiek wciąż się rozwijać i być.

SESJA GŁĘBOKO REGRESYWNA

 

Poprzez kontrolowany i całkowicie bezpieczny powrót do zapomnianych wspomnień, możliwe jest rozpuszczenie podświadomych blokad powodujących choroby i dolegliwości fizyczne, nieudane relacje międzyludzkie,  niepomyślności życiowe.

Podczas sesji, po wcześniejszej szczerej rozmowie, a potem po  wprowadzeniu w stan bardzo głębokiego relaksu, skupimy się na odpuszczaniu przeszkadzających w teraźniejszym życiu blokad. Dotrzemy do mechanizmów przeniesionych z bliższej czy dalszej przeszłości – z dzieciństwa, z okresu prenatalnego a także z poprzednich wcieleń.

Sesja składa się z czterech części:

- oddechowej (specjalny oddech pobudzi połączenia neuronalne do odszukiwania nawet nieuświadomionych wspomnień)

- relaksacyjnej (wyciszenie ciała poprzez specjalną wizualizację)

- regresji niehipnotycznej (część główna, w której odnajdziemy i odpuścimy to, co Ci nie służy)

- uspokojenia energii w ciele (medytacja synchronizacji czakr)

Medytacja wyciszająca ciało, pozwala przygotować umysł do dalekiej podróży poprzez potężną sieć wspomnień. Dzięki temu doświadczeniu uspokojone ciało pozwala łatwiej pracować podświadomości z ujawnieniem ukrytych blokad i wzorców, jakie należy odpuścić.

Sesja regresywna głęboko oczyszczająca, to bardzo głęboki i intymny proces, w którym, mimo wzbudzonych wspomnieniami silnych emocji, poczujesz się w pełni bezpieczny i zaopiekowany.

 

Sesja zakończona jest zawsze synchronizacją czakr (centra energetyczne w ciele każdego człowieka),  dzięki czemu której wrócisz do domu spokojny, ze zrównoważoną energią osobistą.

Często zadawane pytania:

Czy będę wszystko pamiętać?

Tak, oczywiście, gdyż nie zostaną zastosowane żadne techniki hipnotyczne.

A co, jeśli nie wierzę w reinkarnację i inne wcielenia?

To też jest zupełnie w porządku. Jeśli nie dopuszczasz w sobie takiej możliwości, wtedy Twoja podświadomość nie dopuści Cię do karmicznych wspomnień. Wtedy pracujemy nad problemem używając wspomnień z obecnego życia.

Jak się ubrać?

Na spotkanie najlepiej ubrać się w wygodny strój, gdyż odbywa się to na leżąco, na specjalnie przygotowanym do sesji posłaniu na podłodze. Możesz liczyć także na wygodną poduszeczkę i ciepły, mięciutki koc, którym Cię otulę.

Jak długo trwa spotkanie?

Sama sesja trwa zazwyczaj 2h., przed nią oraz po niej jest czas na rozmowę. Podczas naszej wstępnej rozmowy zapytam Cię, jakie problemy zaważyły na Twojej decyzji o poddaniu się sesji i wprowadzę Cię do techniki oczyszczającej, Po sesji otrzymasz wskazówki, jak samodzielnie pracować nad tym, by nie odbudowywać od nowa odpuszczonych podczas sesji niekorzystnych wzorców.

Jaki jest cel i skuteczność metody oraz jakie są opinie?

Podczas sesji dotrzemy do źródła Twojego problemu, a wiedza, którą zdobędziesz, pomoże Ci zrozumieć i zaakceptować istnienie zaskakujących mechanizmów, dzięki czemu będziesz w stanie zmienić ich działanie. Poniżej znajdziesz opinie osób, które brały udział w sesjach prowadzonych przeze mnie.

Jak często można poddawać się oczyszczającym sesjom regresywnym?

Sesje dobrze jest powtarzać, aby oczyścić jak najwięcej wzorców, a mamy ich w sobie bardzo wiele. Takie spotkania nie powinny odbywać się częściej niż raz na 3 tygodnie, gdyż to, co zadzieje się podczas sesji, jest dłuższym procesem układania się Twoich myśli, energii i wzmacniania konstruktywnych przekonań.

Czy są jakieś przeciwwskazania,  aby poddać się sesji?

Tak.  Przeciwwskazaniami  do sesji jest schizofrenia i inne choroby psychiczne, niepełnoletniość oraz ciąża. Co najmniej 24 h przed sesją nie wolno pić alkoholu ani przyjmować żadnych używek zmieniających stan świadomości.

Jeśli pragniesz poprawić jakość swojego życia, przeżyć coś niezwykłego i nie znajdujesz u siebie żadnych z powyższych przeciwwskazań, zapraszam do kontaktu, aby wybrać dogodny termin spotkania.

Kontakt:

tel. 662 246 477

Inwestycja w lepszą jakość Twojego życia:

350 zł. za spotkanie do 3h, jeśli się przedłuży – 100 zł. za każdą kolejną godzinę
Gratis jest woda, kawa, herbata i papierowe chusteczki. do ocierania łez - bo te pojawiają się często, gdyż jest to bardzo głębokie i intymne przeżycie.

- płatne gotówką na miejscu,

lub BLIKIEM na telefon: 662 246 477

lub przelewem na:
 

TulukArte

Jolanta Walentyna Sobolewska
05-505 Nowy Prażmów

ul. Akacjowa 77

Konto bankowe:

60 1140 2004 0000 3102 8325 1844

 

- tytuł przelewu: sesja regresywna, imię i nazwisko

Opinie

 

Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które odbyły u mnie sesje oczyszczające blokady i podświadome mechanizmy. Jestem wdzięczna za zaufanie i za Waszą obecność. Zawsze są to piękne, głębokie spotkania. I za mnóstwo ciepłych słów wypowiedzianych czy napisanych później.  Poniżej niektóre z nich.

Magdalena S.

Polecam bardzo bardzo sesje u Joli! Ach i obrazy które maluje. Ja miałam tą przyjemność być na jej sesji cudne doznanie a oprócz tego kupiłam cudny obraz. Zachęcam wszystkich niezdecydowanych!

Ewelina D.

Kochana Jolu ! jesteś niezwykłym człowiekiem jakiego miałam zaszczyt i możliwość poznać. Twoje sesje to najpiękniejsza podróż do przeszłości, pomagająca zrozumieć pewne mechanizmy i zacząć je uzdrawiać. Jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu i rób to co kochasz i to do czego zostałaś stworzona.

Majka P.

Dziękuję Ci Jolu z całego serca za cudowną podróż w czasie w "Regresywnej sesji oczyszczającej" , podczas której już czułam się bezpiecznie i niezwykle zaopiekowania, za możliwość wskazania miejsc nieuświadomionych, a potrzebujących zobaczenia ich po to, aby wiedzieć co, jak i po co odpuścić. To jak bardzo dbasz o bezpieczeństwo nie tylko w czasie trwania sesji ale już proces zapoznania z techniką i omówienie tego co się wydarzyło po skończonej sesji daje poczucie i odczucie, którego nie jestem w stanie wyjaśnić słowami, a jest tak bardzo ważne i potrzebne, a co najważniejsze zostaje to że mną na dłużej. Dziękuję, Ubuntu i niech dobro wraca do Ciebie szerokim strumieniem.

Anna T.

Dziękuję Kochana. Ty jesteś najważniejszym najwspanialszy przewodnikiem na tej ziemi i największym ratownikiem dusz! Szkoła dusz! Serdeczne pozdrowienia i dziękuję za magię w moim życiu.

Magda B.

Jolu, jesteś niezwykłą osobą, ogromnie jestem wdzięczna, że jesteś w moim życiu.

Ewa K.

Dziękuję za czas naszej sesji, był bardzo dla mnie ważny. Poczułam też bardzo bliskie połączenie z Tobą, tak jak mówiłaś niebieska nitka. Jolu jestem bardzo, bardzo, bardzo, bardzo Ci wdzięczna. Moja intuicja, która mnie popchnęła do Ciebie, powiedziała musisz tam być. Wiedziałam, że coś się zmieni, że coś puści. I poszło. Popłynęło. Cuda, cuda i jeszcze raz cuda. Powoli wszystko mi się układa w całość, te moje połączenia, ta moja wewnętrzna walka ze sobą o siebie. Czuję, że jest coraz piękniej, a ja jestem coraz bardziej uważna. Dziękuje z całego swojego serca. Taka jestem szczęśliwa i wdzięczna, że w końcu się obudziłam.

Agnieszka A.

Po sesji mam dużo przemyśleń i psychicznie czuję się jak po miesiącach terapii. Czuję że dużo się zmieni bo ja się zmieniam.

Ewa M.

Jolu kochana. Serdecznie dziękuję za spotkanie. Było to dla mnie niesamowite przeżycie. Dziękuje za twój spokój i twoją cudowność. Ściskam Cię mocno.

Katarzyna R.

Dobry wieczór Jolu. Dziękuję Ci za sesję niehipnotyczną. Przez ostatni tydzień miałam okazję się poobserwować - powiem Ci, że zauważyłam u siebie całe spektrum różnych odczuć. Wracałam od Ciebie lekka jak Aniołek z taką radością w sercu. W kolejnych dniach targały mną różne emocje - od wybuchu złości - niekontrolowanego gniewu aż później po przerażenie, że jestem zdolna do takiej eskalacji emocji, połączone z wyrzutami sumienia, że tak się poddaję emocjom, że potrafię zrobić z igły widły. Później próba przyzwolenia sobie na gorsze samopoczucie, zaakceptowania, że pomimo, że staram się pracować nad sobą, że tak dużo pracy w to wkładam a tu takim gniewem jakby cała praca poszła w piach. Przyzwolenie sobie na takie gorsze samopoczucie spowodowało, że zmieniłam punkt widzenia, że mam poczucie, że to jest odblokowywanie, uwolnienie, że przejście przez takie małe piekiełko, ciemną stronę, wewnątrz siebie też jest częścią terapii, pracy z samą sobą, która prowadzi do czegoś dobrego. Dziękuję Ci za to spotkanie, za Twoją pomoc.  Jesteś piękną, mądrą osobą i będę chciała jeszcze wrócić sesji z Tobą.  Przesyłam mnóstwo pozdrowień, uścisków i serdeczności, podziękowań.

Ania Z.

Bardzo dziękuję za sesję. Była wspaniała i wiele mi wytłumaczyła. Cały czas czuję jej efekty. Pozdrawiam serdecznie.

Ewelina S.

Chciałam się odezwać i powiedzieć, że jestem zakochana po same uszy. I ze to zapewne za sprawa sesji która zrobiłaś. Dziękuję.

Iwona S.

Dziękuję z całego serca Jolu, moja duchowa siostro, za wsparcie jakim mnie obdarowałaś podczas sesji uzdrawiającej. Przyznam szczerze, że nie byłam gotowa, nie spodziewałam się tego, co mnie spotkało ale dzięki Tobie zrzuciłam ogromny ciężar, który nosiłam wiele lat i wiele wcieleń. Dziękuję!

Olga H.

Dziękuję Ci Jolu za ten piękny czas i Twoja piękna pracę. Niesamowite przeżycie, które trwa. Ogromna wdzięczność za Twe ciepło, które masz w sobie. Ściskam mocno.

bottom of page