top of page

Z cyklu "W głąb siebie"

"Obudź swój sen"

- warsztat pracy ze snami  -

poprowadzi  znakomita psycholożka

i psychoterapeutka Ewelina Maria Gawenda.

Termin: sobota 18.02.2023 r.

Godz. 10.00 - 18.00

Czas trwania: 8 godzin

Inwestycja w siebie: 450 zł./osoba

Miejsce: Pracownia edukacji artystycznej i rozwojowej TulukArte, Nowy Prażmów, ul. Akacjowa 77

ZGŁOŚ swój udział:

Miejsce na warsztatach rezerwuje

bezzwrotna przedpłata w wysokości 200 zł

po uprzednim zgłoszeniu się mailem na adres:

siedem.zrodel@gmail.com
Kontakt telefoniczny do prowadzącej w razie pytań:

737 449 076

Ubierz się wygodnie. Zabierz karimatę i lekki koc.
Warsztat przeznaczony dla osób dorosłych.

Ilość miejsc ograniczona.

Ewelina Maria Gawenda
o tym, co się wydarzy

 

Zapraszam Cię w fantastyczną podróż do świata marzeń sennych. W tym świecie zanurzasz się co noc. Czasem zdołasz wyłowić jakiś sen, ale złowiony sen to jeszcze za mało. Sen chce się przebudzić. Zrealizować w Twoim życiu. On chce się urzeczywistnić. Dlatego co noc przychodzi i będzie przychodził, aż się obudzi(sz).

Zapraszam Ciebie i Twoje sny na przygodę odkrywania siebie poprzez eksplorację i doświadczanie sennych przestrzeni w których wędrujesz co noc. 18 lutego 2023 roku spotkamy się w pracowni TulukArte na całodniowy warsztat poświęcony otwieraniu listów, które otrzymujesz każdej nocy i czerpaniu z ich żywej mądrości.

Warsztat Obudź Swój Sen powstał, aby dać Ci możliwość praktykowania sztuki empirycznej jaką jest śnienie, gdyż tylko w ten sposób możesz je zrozumieć. Jest to bezpieczna przestrzeń, ukierunkowana przede wszystkim na ponowne doświadczanie snu w jego pierwotnej, żywej postaci. Nie znajdziesz tutaj prostych rozwiązań i interpretacji sennych symboli rodem z senników. W zamian otrzymasz niezwykle żywe doświadczenie, które pozwoli Ci:

 • odnaleźć odpowiedź na pytanie o znaczenie Twoich snów,

 • uzyskać lepszy wgląd w siebie i swoje życie

 • znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania,

 • przekształcić schematy i wzorce reagowania,

 • zakończyć śnienie koszmarów sennych i snów powtarzających się,

 • aktywnie skonfrontować się ze swoimi przeciwnikami w snach i zobaczyć co mają do powiedzenia,

 • podzielić się ważnymi snami w przestrzeni pełnej szacunku dla snów i ich mocy

 • doświadczyć wspólnego śnienia,

 • spotkać innych śniących ludzi w przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni,

 • zobaczyć siebie w połączeniu z innymi osobami,

 • świetnie się bawić!

W trakcie warsztatów odbędziesz podróż do sennych rzeczywistości poprzez niezwykłe medium jakim jest wyobraźnia przy akompaniamencie dźwięków bębna szamańskiego, zanurzysz się w sennych symbolach, odwiedzisz Galerię Snów, odbędziesz inspirujące rozmowy z postaciami z Twoich snów a także spojrzysz na sen z ich perspektywy.

W swojej pracy wykorzystuję metody, które wywodzą się z psychologii głębi C.G.Junga (aktywna wyobraźnia), psychologii zorientowanej na proces (POP) czy psychologii postaci (Gestalt). Korzystam z metody wywiadu sennego Galye Delaney czy dorobku Roberta Moss’a, który twórczo zsyntetyzował starożytne praktyki szamańskie i współczesną psychologiczną metodologię pracy ze snami. Wykorzystuję również elementy psychodramy, pracy z ciałem czy arteterapii.

Nazywam Ewelina Maria Gawenda. Kilka lat temu miałam ważny sen - przekaz w którym otrzymałam informację, aby pracować ze snami. Ten sen odkopał moją zapomnianą pasję, którą są sny i ich fantastyczny język, pełen symboli i indywidualnych znaczeń, które kocham badać. W Białymstoku prowadzę prywatny gabinet psychoterapii i pracy ze snami Siedem Źródeł. Oferuję psychoterapię indywidualną i par a także warsztaty i sesje indywidualne pracy ze snami oraz ceremonie śnienia. Z wykształcenia jestem psycholożką i psychoterapeutką jungowską w szkoleniu organizowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej. Podejście jungowskie jest mi szczególnie bliskie ze względu na głęboki związek z nieświadomością i marzeniami sennymi.

Opinie uczestników warsztatów:

"Spotkałyśmy się na warsztatach prowadzonych przez panią Ewelinę. Zafascynowały mnie metody jakie były stosowane i poprosiłam o spotkania. Chciałam poprawić swoje życie i czy mi się udało? Pracowałyśmy nad konkretnym problemem, który mnie nurtował. Praca odbywała się głównie poprzez analizę moich snów. Do dziś pamiętam sny, które przerabiałam. W trudnych chwilach przypominam sobie wnioski jakie wynikły z seansów.
Pani Ewelina wprawną ręką prowadziła mnie do mojej podświadomości. W zdecydowany sposób zadawała bardzo trafne pytania i pomagała w wyciągać wnioski. Dzięki pani Ewelinie większą wagę zwracam na sny i widzę, że jasny sposób wskazują mi drogę. Stosowała różne metody i z empatią podchodziła do moich problemów. Niesamowite jest to że nasza podświadomość bardzo wiąże, się ze świadomością. Gorąco polecam panią Ewelinę. Jest ona profesjonalistką pod każdym względem. Pracę wykonuje solidnie w sposób nienarzucający się lecz pewny, prowadząc do poprawy jakości życia. Uważam, że warto skorzystać z metod, które proponuje".

Jola K.

"Wielka wiedza i pasja Eweliny do tematu pracy ze snami jest bardzo cennym darem, którym obdarza wszystkich, ciekawych zanurzenia się w tą głęboką materię. Doświadczyłam tego zarówno podczas pracy grupowej w tzw. kręgach snów, jak i pracy indywidualnej. Dzięki Ewelinie nauczyłam się inaczej czytać senne przekazy. Nie ma to nic wspólnego z sennikami i ludyczną interpretacją w stylu gdy śni się mięso, będzie choroba. Sesje uczą odkrywania indywidualnych znaczeń, istotnych w danym momencie życia, w odniesieniu do sytuacji przeżywanej w rzeczywistości. Co więcej, dzięki informacjom zdobytym podczas spotkań i umieszczanych na stronie Siedem Źródeł, udało mi się dwukrotnie inkubować sny i samodzielnie dotrzeć do ważnych i potrzebnych mi przekazów. Kto chce >>przebudzić się<<, znajdzie w Ewelinie czujną przewodniczkę ze świetną intuicją, oparcie w rozumieniu spraw, który wydają się niezrozumiałe. Dziękuję i sercem polecam"

Magdalena Gorbacz

"Budziłam swój sen w trakcie właśnie tego warsztatu. Chcę podzielić się moim zachwytem tym procesem, który u mnie był naprawdę głęboki. Czerpię z niego, zbudowałam zasób, prowadzona przez Ewelinę z Siedmiu Źródeł. Pozwoliłam sobie na połączenie się z moją podświadomą częścią. Prowadzona w sposób bezpieczny, klarowny i czytelny, wspierający. Wzięłam udział w tym warsztacie, bo trochę pracowałam już ze snami, ufam, że niosą nam ważne informacje i byłam ciekawa, co się zadzieje w jego trakcie. Dostałam po stokroć więcej, niż mogłam się spodziewać, a całość była świetnie zaopiekowana"

Justyna Waraksa

Warsztat był dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Ewelina, prowadząca dla naszej grupy cały proces, odkryła przed nami tajniki świadomego snu a także, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, nauczyła, jak można śnić jeden sen w parach i jak interpretować symboliczne przekazy z własnych snów. To było piękne przeżycie, dziękuję! Z całego serca polecam.

Jolanta Walentyna Sobolewska

Źródło powyższego tekstu:

Obudź Swój Sen - warsztat pracy ze snami

bottom of page