top of page
Centrum Wszechświata.JPG

Działania z cyklu "W głąb Siebie" w pracowni TulukArte:

W głąb siebie PPzT.JPG

Rozwój osobisty to stała systematyczna praca z ograniczeniami, trudnymi emocjami i blokadami odbierającymi satysfakcję z życia.
To także głęboka praca z własną duchowością.


Oferta tylko dla osób dorosłych.

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.” /C.G. Jung

Praca z emocjami i z duszą, czyli Twoim osobistym, wewnętrznym światem, jest piękną, niezwykłą podróżą,  która nie tylko podnosi samoświadomość ale i poprzez samopoznawanie się pozwala faktycznie poprawić jakość Twojego życia.

Warto wyruszyć w głąb siebie, aby dowiedzieć się,  jak uzyskać emocjonalny balans i uświadomić sobie,  jak sprawcza i piękna to droga. Warto zrozumieć sieć mechanizmów i blokad, będących przeszkodą do tego, by znów zachwycać się życiem. Można je przez zrozumienie i pracę skutecznie przeprogramować.

 

Poznaj sekrety i wielką moc swej podświadomości i stań się spełnionym człowiekiem.

Oferuję Ci pomocną dłoń w rozwiązywaniu pojawiających się życiowych problemów, opierając się na sposobach znanych ludzkości od wieków, takich jak medytacja, wizualizacja, sztuka wybaczania czy właściwie posyłana modlitwa. Wspomaganie się najnowszymi odkryciami naukowymi, dotyczącymi fizyki kwantowej, także nie jest mi obce. 

Jeśli masz w sobie głęboką gotowość do szczerej, systematycznej i owocnej pracy nad sobą oraz nad zbudowaniem poczucia zadowolenia z reszty Twojego życia  - zapraszam na sesje indywidualne.

Jeśli potrzebujesz zwolnić i odzyskać wewnętrzny spokój, ułożyć galopujące myśli i odnaleźć innych, podobnych sobie, możesz nauczyć się prostych technik relaksacyjnych. Serdecznie zachęcam do udziału w sesjach grupowych.

Poniżej krótkie opisy poszczególnych działań, a po kliknięciu w dany temat odnajdziesz dokładne informacje.

sesje relaksacyjne.JPG
sztuka afirmowania.JPG
kobiecy krąg.JPG
malowanie arteterapeutyczne.JPG
mandale wysokowibracyjne.JPG
sesje regresywne.JPG
odczyty z Kronik Akaszy.JPG

Zapraszam Cię także do grup rozwojowych, w których znajdziesz mnie na Facebook:

Pełni Przestrzeni

 

- grupa powiązana z fanpage motywacyjno - rozwojowa, którą prowadzę

tło  Pełni Przestrzeni kwiecień 24.JPG

Efekt Lustra Emocji

 

- terapeutyczna grupa wsparcia, prowadzona przez zespół terapeutów z różnych dziedzin, gdzie również mam zaszczyt ją współprowadzić

tło ELE.jpg

A jak wyglądała moja osobista w takich przestrzeniach droga,

możesz dowiedzieć się tutaj:

Zajrzyj też w zakładkę Terminarz,  gdzie znajdziesz propozycje warsztatów rozwoju osobistego dla dorosłych a także w dział  Kursy online.

bottom of page